piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

psy jamniki

psy jamniki

Te cechy w uzupełnieniu do jego naturalnej tendencji być lojalny zrobić to pies, który być świadomi. Obcy niepokój w Sznaucer olbrzym jest bardziej powszechne niż inne psy.

2. Akita Inu – Akita Inu jest ciężkie kości, mocny i czujny pies. Posiada godnego i odważną osobowość i ma skłonność do agresji wobec innych psów.

3. Chow Chow – Według American Kennel Club „…http://www.domy-balik.pl Chow jest zarezerwowana i wymagający z obcymi Ich kocie osobowości ich niezależny, uparty i mniej chętny do pomocy niż w przypadku innych ras wymagają wczesnej http://erfit.pl/producent-silowni-zewnetrznych/ socjalizacji i szkolenia,.. i pewnego rodzaju ćwiczeń dziennie.

4. Bullmastiff – The Bullmastiff jest nieustraszony i pewny siebie. Zostały one pierwotnie hodowane w celu ochrony naturalnego gra zachowuje przed kłusownikami jako takie są naturalnymi strażnikami domu, ale nie kory dużo, a cisza była cnotą, gdy strzeże konserw. Bullmastifem są niezależnymi myślicielami i może nie reagować na tradycyjne szkolenia posłuszeństwa.

5. Papillion – The Papillion, jest bardzo mała i bardzo lojalny wobec swojej rodziny. To może być zmęczony obcymi i choć zazwyczaj są one słodkie hartowane muszą być uważnie obserwował wokół członków spoza rodziny lub innych psów wizytujących ich domu.

6. Owczarek staroangielski – Staroangielski Owczarki (OES) są wysportowany i energiczny i wymaga wiele wysiłku. OES został wyhodowany do stada owiec. On zachował swą naturalną tendencję do stada, czy istnieją owce i dlatego może próbować stada ludzi lub innych przedmiotów. On jest ogólnie kochający, słodkie zwierzęta, ale mogą stać się agresywne, jeśli czuje się ktoś lub coś zakłóca jego pracy pasterskich.

7. Jamnik – jamnik, czyli „borsuka pies” w języku niemieckim, został wyhodowany kopać w otwory, polowanie na i walczyć na śmierć i życie z borsuki. Jamniki wydają się być terytorialnej oraz w celu włączenia do życia rodzinnego, gładkiej i szczęśliwy, jak to możliwe, że wymaga spójnego twierdzenia z jego właścicieli w całym swoim życiu.

Artykuł napisany przez: