piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

psy hawanczyki

psy hawanczyki

Top Dziesięć rodzinne Rasy psów

Gdy wybierając psa dla swojej rodziny, są ważniejsze rzeczy do rozważenia niż tylko wygląda. Łatwość treningu, kompatybilności z dziećmi, cechy dominacji i agresji powinien być priorytetami. Mam tą listę w oparciu o następujące elementy:

– Które rodzi się dobrze sama w domu

– Ogólnie inteligencję

– Ilość ćwiczeń potrzebne

– Postawy z dziećmi, obcych i innych zwierząt

– Problemy zdrowotne

– Moje osobiste doświadczenia

– Typowe standardy rasy

– Wyniki badań amerykańskiej Temperament

małych ras

Hawańczyk

Rasa ta jest klasycznym piesek. Pochodzą one z linii Bichon Frise i maltańskim, ale są bardziej zgodne z dziećmi. Są one na ogół dobrze wychowane, wierny, ciche i uległe. Są łatwe do pociągu, hipoalergiczne i nie rzucić. Mogą ważyć od 8-13 funtów i żyją około 14 lat. Są idealne dla życia apartamentu są zadowoleni z ćwiczeń w pomieszczeniach. Nie są one bardzo wysportowany, więc potrzebują łatwego dzieje rodziny. Są długowłosy rasy, a więc „cut szczeniaka” jest najłatwiejszy do utrzymania (jak widać na zdjęciu). Jeśli szukasz uroczej, zwartej, wiecznego szczeniaczka, The Hawańczyk jest dla ciebie.

Boston Terrier

Boston teriery są małe wiązki radości. Żyją, aby dowiedzieć się, kochać ludzi w każdym wieku, są łatwe oczyszczenie i wymagają trochę ruchu. Są one idealne do życia wewnętrznego. Ważą od 10-20 funtów i żyją do 15 lat. Robią także z innymi zwierzętami i miłości, aby być tam, gdzie coś się dzieje. Ich płaszcze są błyszczące i krótkie, więc są bardzo łatwe do pana młodego, ale robią rzucić. Bostons mają bardzo krótkie lufy więc może oddech głośno chrapać, albo ślinić. Ze względu na trudności porodowych (często przez cesarskie cięcie), polecam znalezienie Boston Terrier w miejscowym ratunek a nie hodowcy. Istnieje kilka Bostons dostępne do przyjęcia na petfinder.com.

Artykuł napisany przez: