piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski imiona

grzywacz chinski imiona Właściciele są oszczędzone stres konieczności ograniczę się kobieta, która, kiedy wchodzi w sezon, wysyła komunikaty zachęcające do samców w sąsiedztwie. Ponadto, ponieważ narządy rozrodcze zostaną usunięte, Sterylizacja eliminuje możliwość niechcianej ciąży, a także regularny okres ciepła, gdy psy zostawić krwi zabarwione plamy na dywany i meble. Wreszcie, potencjalne zakażenia, raka i innych problemów związanych z macicy, jajników i / lub są wydalane wraz z tych narządów. Choroby męskich narządów płciowych związanych z obecnością męskich hormonów płciowych, nie są znane, albo. Mimo, że sterylizacja jest korzystne w miarę profilaktyka dotyczy to zwykle nie jest główny powód ich właściciele psów kastrowane.

Większość ludzi chce ich pies być wykastrowane, ponieważ uważają, że pomaga uczynić go lepszym dla zwierząt. Może to być prawdą, z następujących powodów: Całe male psy mogą działać agresywnie wobec innych psów i ludzi, ponieważ starają się chronić i kontrolować swoje terytorium. W męskim umyśle „terytorium” może mieć swoją nieruchomość, jej zabawki, samice w rui, miskę jedzenia i tak dalej. Tego typu zachowanie jest nie do przyjęcia dla większości ludzi i mogą być pod silnym wpływem hormonów męskich psa. Sterylizacja psa z tendencjami agresywnymi w młodym wieku może zmniejszyć te problemy. Kastracja jest również zalecany dla starszych psów agresywnych, choć jego szanse na sukces jest mniej pewna.

grzywacz chinski imiona

Wykastrowany pies ma mniejszą pokusę wędrować, TOO, jak również walkę. Prawdopodobnie nie będą wstydzić się na ważnych przyjęciach poprzez wypożyczalnia samochodów lotnisko warszawa poszukiwanie romans z nóg firmy. I tak samo ważne, nie będzie przyczyniać się do już rosnące populacji bezdomnych szczeniąt, coś, czego powinniśmy się wstydzić.

Artykuł napisany przez: