piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski historia

grzywacz chinski historia

Jak wytresować Basset

Posiadanie Basset jest jak właściciel jakiegokolwiek psa. W miarę ich kochasz i myślą, że są wspaniałe, konieczne jest, żeby być przeszkoleni. Jeśli chcesz, aby Twoje zwierzę będzie odpowiedzialny członek lubi dobrą zabawę z rodziną muszą być przeszkoleni. Nie robią przysługę albo twój pies lub siebie, jeśli nie właściwie ich wyszkolić.http://ctpb.szczecin.pl W tym artykule chciałbym dać wam kilka pomocnych technik treningu Basset.

Po pierwsze, należy pamiętać, że szkolenie Basset może być bardzo trudne, jak to jest z dowolnym pies gończy jak wolą podążać nosy. Są także rasa, która ma niską chęć zadowolić właściciela. Mogą cię kocham, ale nie śmierć cię szanować.

Po drugie, ze względu na to, jak źle Basset Hound zrobi w szkoleniu posłuszeństwa Proponuję zacząć od podejmowania niektórych klas z wyszkolonego specjalistę, który jest zaznajomiony z pracy z psami. Będą powiedzieć, choć trudno nie jest niemożliwe.

Po trzecie, że najlepszym sposobem, aby szkolić swojego psa jest wiedzieć to i je badać bardzo dokładnie. Dowiedz się, co się psy lubi robić najlepiej i zacząć z tym. Upewnij się, że pies rozumie, że szkolenie może być świetną zabawą. Najważniejszym z psami w szkoleniu jest smakołyki. Basset Hounds traktuje miłość i zrobi prawie wszystko, aby otrzymywać jeden.

grzywacz chinski historia

Po czwarte, należy ograniczyć czas spędzony w każdej sesji treningowej. Basset Hounds stać się nudzę. Lepiej jest mieć więcej niż jedno krótkie sesje długa.

Po piąte, skrzynie szkoleniowe i ukryta nagroda działa dobrze, gdy treningu Basset. tylko dać im nagrodę po tym, jak po swoje rozkazy.

Po szóste, upewnij się rozpocząć szkolenie w odpowiednim czasie. Nie chcesz, aby rozpocząć, gdy zwierzę jest zbyt młody, czy czekać, aż staną się zbyt stara.

Wreszcie, wiele cierpliwości i dużo miłości może uczynić pracę treningu Basset trochę łatwiej.

Pobierz bezpłatny: Basset Hound Porady jak: Znajdź informacje Basset Bryan Burbank jest ekspertem w dziedzinie zwierząt i zwierząt Issues

Artykuł napisany przez: suplementy diety sklep