piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski fryzury

grzywacz chinski fryzury

Dobór

Będziemy chcieli, aby mieć pewność, że pies ma wystarczająco dużo miejsca, aby zawrócić w swojej nowej skrzyni domowych. Należy również zmierzyć, aby mieć pewność, że ma wystarczająco dużo miejsca głowy podczas siadania wewnątrz skrzyni. Te mocne skrzynie psów domowych zazwyczaj można znaleźć w 36, 37, 42 i 48 calowe.www.inpest.pl/oferta/ogrod-tereny-zielone/zwalczanie-nornic/ Wielkości te obejmują większość psich ras. Zawsze należy sprawdzić wymiary wewnętrzne i użyć tych, ponieważ to jest, gdy pies będzie.

Przykład

Średni Heavy Duty Pet Środki Crate 37 cali x 25 cali szerokości 1/8 x 33 3/4 cali od podłogi do góry – Wewnątrz samej skrzyni to 24 cale.

Duże Heavy Duty Pet Środki Crate 42 1/4 cali x 30 cali szerokości 3/4 x 41 1/4 cali od podłogi do góry – Wewnątrz samej skrzyni wynosi 33 cale.

drzwi

Prawdziwe Heavy Duty skrzynie psów mają jedne drzwi z przodu na najdłuższym wymiarze. Jest bardzo silny i działa dobrze, aby umożliwić wystarczająco dużo miejsca, aby dostać psa i na zewnątrz oraz dając żywność, woda, zabawki i inne przedmioty, aby Twój pies szczęśliwsze psa a wewnątrz jego Heavy Duty psa klatce.

Zamki

Proszę zrozumieć znaczenie zamków drzwiowych. Muszą być łatwe w użyciu i należy porównać mechanizmów zamykających przy zakupie nowego Heavy Duty pies paka klatce. Wielu właścicieli ma kły, które są artyści uciec. Wydają się wymyślić sposób, by manipulować zamki do ucieczki. Wielkie pudła mieć co najmniej dwóch silnych zamków. Sprawdź zamki ściśle przed zakupem. Możesz być w stanie wykorzystać blokowania sprzętu z lokalnego sklepu, aby wzmocnić zamki, jeśli uważasz, że jest to potrzebne. Najsilniejszy paka pies na świecie nie jest tak silny jak blokada, która utrzymuje drzwi zamknięte.

hamulce

Naprawdę wielka paka ma koła przemysłowe z hamulcem blokującym. Gdy dojdziesz do miejsca, gdzie chcesz, aby Twój pies jest po prostu ustawić 4 hamulce kół i zapomnieć.
Artykuł napisany przez: