piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski do kupienia

grzywacz chinski do kupienia

Dlaczego psy mają Dew-Pazury

Rosy pazury są pozostałości pierwszych palcach odległych przodków psów. Gdy członkowie rodziny pies zaczął specjalizują się w prowadnicach, w trakcie ewolucji nogi się dłuższe i ich stopy zmniejszyła się z pięciu stóp do czterech. Pierwsze palce zniknęły całkowicie z tylnych nóg dzikie psy, ale te na przednich nóg przetrwały ślady, które nie dotykały ziemi.https://dolcar.auto.pl/wynajem-vanow-warszawa/

Taka konstrukcja daje Wolves imponującą kolej prędkości, 35–40 magistrem zostały zarejestrowane przy różnych okazjach na odległościach do ćwierć mili. Pojedyncze granice szesnastu stóp zostały zmierzone. Wytrzymałość na długich dystansach jest również niezwykłe. Husky, rasa najbliżej przodka Wilk, były znane wyciągnąć sanki dla ponad 500 mil w całkowitym czasie zaledwie osiemdziesiąt godzin.

Staje specjalizuje się w prowadzeniu oznaczało ofiary w innych kierunkach.

grzywacz chinski do kupienia

Zdolność psów wspinać się i skakać pogorszyła się ich praca się poprawiła. Ale ich zwiększona szybkość i większą wytrzymałość na pościg stał się niezwykle skuteczne i wystarczająco udane aby umożliwić dzikie psy, aby przetrwać na całym świecie, od gorących tropikach do zamarzniętych pustkowi.

Więc rosy pazury powinny być na ich drodze, ofiarą wchodzeniu w wieku kłów jak sportowców torów. Ale jeśli tak jest, to wydaje się dziwne, że wiele ras psów domowych wydają się być odwrócenie trendu. Można by sobie wyobrazić, że współczesne psy, będąc jeszcze usunięte z psiego starożytnego przodka niż wilki lub Dingo, straciłaby wszystkie swoje dew- pazury, że „kciuki” przednich nóg Następujące „wielkich stóp” na tylnych nogach język zapomnienie.

Zamiast tego, jest dokładnie odwrotnie. Wiele współczesnych ras psów mają wszystkie cztery rosy pazury obecny. Tylne te nie są ciałem stałym lub https://wfw.com.pl również zastosować, jak na przednie, zwykle składające się z nie więcej niż wolny kości i pazur luźno podłączony do podstawy przez niewielki płata skóry, ale mimo to stanowią one niewielką przemianę w psa ewolucja.
Artykuł napisany przez: