piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

psy ciekawostki

psy ciekawostki Podobnie jak doświadczamy zaparcia spowodowane niektórych leków, psy nie są wyjątkiem. stres psychiczny jest inny wskaźnik związane z zaparciami.

Chociaż sugerowano, że wszystkie rasy i psy w każdym wieku są podatne na zaparcia, istnieją inne aspekty, które może trzeba rozważyć, a które wielu właścicieli psów są zawinione. Nigdy nie karmić psa od stołu. Chociaż może oddawać psa z kilku skrawków tu i tam, przyczyniają się do jego zaparcia.

Pokarmy zawierające mąkę, cukier, ryż, nabiał i wysokiej białka są głównym źródłem problemu. Lody, ciastka, chleb, czekolada lub inne niezdrowe produkty spożywcze mogą powodować niepotrzebnego bólu psa. Jak wspomniano wcześniej, brak błonnika i odwodnienie są najczęstsze przyczyny. Innym powodem do niepokoju byłby stan znany jako mega okrężnicy. Oznacza to po prostu twój pies ma zapalenie okrężnicy, która zapobiega odprowadzania odchodów.

Czas odwiedzić weterynarza staną się oczywiste, gdy niezdolność do swojego psa kał jest utrudnione przez zmniejszenie apetytu, przekazując krew w minimalnych ilościach, a całkowita letarg. Pamiętaj, przyczyniając się do ogólnego stanu zdrowia swojego psa powinien mieć ogromne znaczenie. miłość pies jest bezwarunkowa, zatem on lub podejdzblizej.eu ona jest całkowicie uzależnione do utrzymania zdrowego i harmonijnego życia. Bądź zawsze czujni na wszelkie oznaki stresu i zapewnić mu dietę i ćwiczenia schemat jest właściwe i w toku.

Artykuł napisany przez: