piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

psy afrykanskie

psy afrykanskie

Strona główna zadośćuczynienie dla psów Zaparcia

Przychodzi taki czas w życiu każdego człowieka, kiedy zaparcia daje o sobie znać. To samo odnosi się do psów, niestety. Brak ćwiczeń i odpowiedniej diety może prowadzić do ataki zaparcia (brzmi znajomo?). Chociaż może szukają różnych sposobów, aby „wyeliminować” ten problem w swoim życiu, przyjrzyjmy się kilku środków domu psa zaparcia http://www.zadluzenia.com, które mogą być wykorzystane na ewentualność, że występuje w nich.Kliknij

Jak wspomniano wcześniej, właściwa dieta i ćwiczenia są kluczowymi elementami w zapewnieniu twój pies ma zdolność do poruszania się jego wnętrzności tak często, jak to konieczne. Dom psy zazwyczaj muszą być chodził dwa razy dziennie, przy zachowaniu odpowiedniej diety. Jeśli twój pies staje się zaparcia, jednym ze sposobów, aby złagodzić ten problem, dodając jedną lub dwie łyżeczki otrąb do swojego posiłku. Pozwala to na dodatkową wilgocią w stolcu.

Innym sposobem, aby zmiękczyć stolec byłoby dodać psyllium (Metamucil w świecie dorosłych) do swojej diety. Pół łyżeczki dwa razy dziennie, w dodatku do picia dużo wody, wystarczy. Trzecią opcją byłoby olej mineralny. To może być stosowana w przypadkach, w których istnieje duże nagromadzenie twardego stolca. Dwie łyżki, dwa razy na dzień powinna być dodana do jego posiłku, ale tylko na tydzień. Istnieje kilka innych kroków, które można podjąć, aby złagodzić zaparcia psa. Zachowaj swoje jedzenie wilgotne dodając odrobinę wody. Jeśli twój pies ma już swoje lata, dodać trochę surowego mięsa i warzyw do swojej diety.

Istnieją pewne oznaki, które mogą zgłaszać potencjalne problemy, i dla których można podjąć natychmiastowe kroki. Długie włosy u psów może powodować odchody uwikłane; zatem utrzymać psa odpowiednio przygotowanych. Psy jedzą wszystko w zasięgu wzroku, nie zapewniają kości lub inny materiał został spożycia.
Artykuł napisany przez: