piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski jak dbac

grzywacz chinski jak dbac Aby uspokoić obrzęk przewodu słuchowego, należy oczaru wirginijskiego.

• Tradycyjna medycyna chińska może być również stosowany w leczeniu zaburzeń słuchu psa. Według Cheryl Schwartz, autor książki Cztery Łapy Pięć wskazówki, ostre infekcje ucha są uważane za „warunki wiatrowe. „Wiatr wkracza nagle obezwładniającego system immunologiczny danej osoby”, a często towarzyszą ciepła. Schwartz powiedział, że akupresura może być stosowana przez 15-30 sekund – jeśli pies pozwolisz. Ona zaleca akupresury punktów GV 14, LI 11 i GB 20. Jeśli twój pies potrząsa jego głowę i uszy bez przerwy, ale nie widać żadnych objawów, Schwartz sugeruje, może to być spowodowane przez „zablokowania lub stagnacji wzdłuż południków obsługujących obszar ucha , zwłaszcza pęcherzyka żółciowego południk „lub inne problemy zdrowotne w innych częściach ciała. Skupiając się na wątroby i pęcherzyka żółciowego południka i zwiększenie wysiłku fizycznego może odblokować zastój w tych dziedzinach.

• Jeśli stan twojego psa nie poprawić za pomocą tych naturalnych środków, może być najlepiej mieć psa sprawdzane pod kątem ewentualnych innych warunków, które obejmują podwichnięcie szyi lub częściowego zwichnięcia. Zapytaj lekarza weterynarii, jeśli on lub ona może polecić specjalistę, który może służyć do chiropraktyka lub osteopatycznego leczenia dla swojego psa, aby wyregulować górny kręg i może rozwiązać problem.

Banken Dyste jest ekspertem jeśli chodzi o Pet Care. On jest filią PetLabs360, firma, która dostarcza doskonałe produkty do pielęgnacji zwierząt. Mają produkty, które pomaga w leczeniu infekcji ucha u psów. PetLabs360 może pomóc w uzyskaniu najlepszego zdrowia zwierzaka, który będzie lepiej dopasować swoje najcenniejsze koty i psy.

Artykuł napisany przez: