piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

psy buldogi

Więc w jaki sposób uniezależnić od swojego psa traktuje żywności, a jednocześnie coraz akcję, którą chcesz od niego? To jest bardzo łatwe. Następujące kroki i Twój pies będzie wykonanie bez zachęt żywności w krótkim czasie. To się nazywa zmienna leczenia i oto jak to działa:

Gdy pies jest z powodzeniem wykonując zachowanie chcesz rozpocząć ograniczanie psy traktuje jak każdy inny czas. Następnie należy nagradzać za każdym trzecim razem po raz czwarty, itd, aż pies wykonuje bez traktuje.

Jeden błąd wiele osób ze szkolenia psów jest posiadanie przysmak żywności w ich ręce. To rzeczywiście powoduje psa do zrównania wykonywania zachowanie z faktu, że masz przyrządzania żywności w ręku. Można szkolić psa w odpowiedzi na działanie ręki (tj sygnał ręki do siedzenia lub polecenia w dół), a nie jedzenie pozostawiając traktuje w plastikowej torbie lub gdzie indziej, inne niż w ręku (traktować worek na pasku lub talii).

Nagradzać psa traktuje każdym kształtowania nowego zachowania. Potem raz można przewidzieć zachowanie się stanie, należy rozpocząć przy ustnych poleceń i sygnałów ręcznych. Najważniejszym krokiem jest, aby pamiętać, aby użyć zmiennej leczenia, zmniejszając częstotliwość traktuje gdy zwierzę wykonuje zgodnie z oczekiwaniami. Pożegnać chłopca, ani dobrego psa w miejsce przyrządzania żywności. Pamiętaj, aby użyć wyższe rozbił szczęśliwy głos chwały.

Psy są bardzo inteligentnymi stworzeniami i można nauczyć się wykonywać i zachowywać się w sposób łatwy, jeśli chodzi o szkolenia z lub bez traktuje spożywczych, opinie są podzielone. Moim zdaniem, zrobić to we właściwy sposób, a otrzymasz żądanych wyników.

Bądź tak wygodne z trenerem swojego psa jak jesteś nauczycielem dzieci, i pamiętaj, „Barks okazja!”

Jim Burwell został trenerem Houston czołową pies od ponad 20 lat.Trenował ponad 20.000 psy i ma ponad 5000 klientów. Houston Chronicle nazwał go w Houston Dog Whisperer. Jest członkiem Aptd, IACP i przewodniczący sekcji Szkolenie dla amerykańskiego wsiadania i Kennel Association. Przekonanie Jima jest to, że powinno być tak wygodne, z trenerem swojego psa jak twoje są nauczyciel dzieci.

Artykuł napisany przez: tworzenie logo