piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

psy beagle

psy beagle

8. Llasa Apso – Llasos były hodowane przez setki lat jako strażników wewnątrz pomieszczeń. Są naturalnie podejrzliwi w stosunku do obcych. Dodatkowo, pies odznacza się na uboczu i niezależną osobowość – wymaga konsekwentnego traktowania w całej jego życia i wymaga codziennych spacerów i ćwiczeń. Llaso najlepiej służą tylko dla dorosłych rodzin.

9. Pinczer – miniatura Pinschers są nieustraszeni, animowane i niezależnych stworzeń. Są werwy i wymagają spójnych przypomnienia o tym, kto prawdziwy alfa pies jest w rodzinie.

10. Jack Russell Terrier (oficjalnie znany jako Parson Russell Terrier) – Te małe psy są jasne i bardzo energiczny. Wymagają one dużo wysiłku i są lepiej rodziny ze starszymi dziećmi, gdyż nie tolerują nieostrożnego obchodzenia z małymi dziećmi.

11. Pit Bull – co jest powszechnie znany jako byk pit http://projekty-sklepow.pl/ jest oficjalnie znany w Anglii jako Staffordshire Bull Terier, aw Stanach Zjednoczonych jest to znane jako American Staffordshire Terier. Jakkolwiek go nie nazywać, ten pies jest rzeczywiście bardzo zorientowane na ludzi i jest najszczęśliwszy, gdy jest on wykonany częścią rodziny i otrzymuje zadanie do wykonania. On jest ogólnie bardzo przyjazny, ale jest lojalny do przesady do jego rodziny i chronić je przed jakimkolwiek zagrożeniem.

12. Rottweiler – rottweilery kochają swoich ludzi i chronią ich terytorium. Nie powitać aż prawidłowo wprowadzony obcych. trening posłuszeństwa i socjalizacji są moszczu.

psy beagle

13. Owczarek niemiecki – Owczarek Niemiecki jest znanym i pies straży wojskowej. Jest także kochającą rodzinę towarzyszem. Rasa jest bezpośredni i nieustraszony, z silnym, mięśni ciała. Jest świetnym psem rodzinnym i jest tylko na liście najbardziej niebezpiecznych, ponieważ może on być przeszkolony być agresywny (jak większość psów)

14. Dalmacji – Dalmacji jest jedynym koniem „Coaching” dog na świecie, a on zachował naturalne powinowactwo do koni.Dalmatyńczyków są bardzo energiczne i wymagają codzienne długie spacery lub eskapady na ogrodzonym podwórku. Bez regularnych ćwiczeń może stać się destrukcyjne.

15. Chihuahua – Swift poruszające i terrier podobny w zachowaniu, Chihuahua są bardzo inteligentny i nie należy lekceważyć mimo niewielkich rozmiarów. Oni nie tolerują nieostrożnego obchodzenia, że ??pochodzi z małymi dziećmi więc są najlepsze dla rodziny ze starszymi dziećmi lub bez.

Pamiętaj, że wszystkie psy mogą być sprowokowane i wszystkie psy, biorąc pod uwagę odpowiednie szkolenie, może być dobrze wychowany zwierzęta. Niezależnie od rasy zdecydujesz się dodać do swojej rodziny, ważne jest, aby towarzysko psa z innymi zwierzętami i ludźmi, tak szybko jak to możliwe. Również spójne procedury, potwierdzenie i dyscypliny sprawi, że nowy pies szczęśliwy członek rodziny.

Artykuł napisany przez: