piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski ile w miocie

grzywacz chinski ile w miocie

Większość właścicieli zwierząt egzotycznych są mili, inteligentni ludzie, którzy uwielbiają swoje zwierzęta i doskonale dba o nich. Kochamy nasze zwierzęta tak jak kochasz swoją.

Egzotyczne zwierzę zakazy powodują ukochanych czworonogów są konfiskowane, skonfiskowany, a zazwyczaj zabity. Lucky kilka przeżywać swoje życie w klatkach pod opieką obcych w ogrodach zoologicznych i sanktuariów. To jest brudne tajne grupy praw zwierząt nie chcą, aby wiedzieć. Zakaz nie pomaga zwierzętom: zabija je!

Własność Egzotyczne kot jest już uregulowane przez Departament Rolnictwa USA, amerykańskiego Departamentu Spraw Wewnętrznych, US Fish and Wildlife Service, CITES, ustawy Animal Welfare, Akt Endangered Species, ustawy Lacey, kolejne miasto, wykonawcze powiatu i państwowych niż można wstrząsnąć kij w, jak również istniejące dobrostanu zwierząt i bezpieczeństwa publicznego prawa rządzące zarówno zwierząt egzotycznych i krajowych.

„Możesz kupić tygrysa w Internecie za $ 100,00” działacze badawczo-wstręt głoszenia w przerażeniu. Wystarczy spróbować zamówić maksymalnie tygrysa w Internecie, a nawet zagrażający. Nie uda. Ta miejska legenda ma wielki powtarzalność w przyjęciach i Save-the-cute-zwierząt-from-zło-ludzie zbiórki pieniędzy, ale jest poważnie brakuje w departamencie rzeczywistości. Hodowcy mają stron internetowych, ale to zajmuje dużo więcej niż jednym kliknięciem myszy, aby firmy remontowe warszawa zakupić egzotyczne kota.

Więcej informacji na temat dzikich i egzotycznych kotów z servals do tygrysów jako zwierzęta domowe, odwiedzić http://www.exoticcatz.com. Strona zawiera artykuły na temat pielęgnacji, zachowania, mieszkań oraz kwestie prawne, a także profile gatunków i zdjęć.

Ten artykuł może być przedrukowany tylko w całości. Zezwolenie nie jest udzielane w formie reprodukcji edytować lub wspierać zakończenie egzotycznych domowych własności.

Artykuł napisany przez: http://www.tbv.pl