piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

psy hybrydy

psy hybrydy

W 15 Najniebezpieczniejsze Psy

Co sądzisz jest najbardziej niebezpiecznym psem? Pit-bull, prawda? Nie, nie tak. Na pewno to musi być rottweiler, owczarek niemiecki, a może nawet Chow-Chow. Ponownie, nope, nie ma drogi, a nieprawidłowe. Poprawną odpowiedzią jest … jamnik. Tak, można przeczytać, że poprawnie. Jamniki są najbardziej niebezpieczną odmianę psów. Naukowcy z University of Pennsylvania niedawno ankietowanych 6.000 właścicieli psów i stwierdził, że „jeden na pięciu jamniki gryzie lub próbowały gryźć obcych, a podobna liczba zaatakowały inne psy;. Jeden na 12 nie warknął na swoich właścicieli”

psy hybrydy

Tak, na pewno pies numer 2 na liście musi być pit bull, prawda? Źle! Wydaje się, że Napoleon Syndrome jest realne, ponieważ liczba 2 pies jest Chihuahua. Chihuahua mają podobne statystyki do jamników, jeśli chodzi o gryzienie obcych, ich właścicieli lub innych psów. Kończenie top lista 3 jest Jack Russell Terrier. Więc dlaczego tak kredytbezbik.net.pl/potrzebujesz-funduszy-na-dom-wez-kredyt/ jest, że założymy pit byki, rottweilery i chow chow są najbardziej niebezpieczne psy?

psy hybrydy

Odpowiedź jest całkiem proste. To dlatego, że w większości badań klinicznych na ten temat korzystania z danych medycznych jako podstawa do badań. Ponieważ duże psy stworzyć większe rany są one zgłaszane częściej, a to powoduje, że dane medyczne być przekrzywiony niedokładnie kierunku dużych psów. Prawdę mówiąc, wszystkie rasy mogą być sprowokowane do gryzienia. To, czy faktycznie gryzie pies jest na ogół wynikiem tego, jak dobrze, że został przeszkolony i leczone. Więc pytanie, co tak naprawdę jest rasy psów są genetycznie predysponowani do agresji? Oto lista, w przypadkowej kolejności, z 15 najgroźniejszych psów.

1. Sznaucer olbrzym – podobne do owczarków niemieckich, Sznaucer Olbrzym był szkolony w Niemczech, aby pomóc żołnierzy. Ten niebezpieczny pies posiada rozmiar dogiem z inteligencji Sznaucer.
Artykuł napisany przez: