piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski dlugosc zycia

grzywacz chinski dlugosc zycia

Co zrobić, jeśli twój pies ma Gaz

Canine wzdęcia nie jest dobra zabawa doświadczyć. Psy mają zwykle bardzo śmierdzący gaz, a oprócz ataku nosa, można zauważyć, że zwierzę jest dość niewygodne, jak http://odnowa.biz.pl/zabiegi-na-twarz/intraceuticals/ również. Gaz u psów może być wynikiem różnych problemów i najlepiej jest, aby spróbować dowiedzieć się, który z nich jest problem przed przystąpieniem do leczenia psa.http://ladeco.pl/produkty/meble-biurowe/

Możliwe przyczyny Canine Gazu

Twój pies jest najprawdopodobniej cierpi na stosunkowo niewielki problem, ale w niektórych przypadkach gaz może być oznaką czegoś bardziej poważnego. Jeśli twój pies wydaje się być silny ból lub zgasła jego żywności, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem weterynarii. Zawsze, gdy podejrzewasz, że problem może być poważny, należy skontaktować się z weterynarzem. Wiesz zwierzę lepiej niż ktokolwiek inny i należy śledzić swoje instynkty.

Teraz Let`s spojrzeć na niektóre z najczęstszych problemów, które powodują gazu u psów.

Jedzenie zbyt szybko. Jest to szczególnie problemem w dużych ras, takich jak owczarków niemieckich. Jeśli twój pies jest jedzenie zbyt szybko, jest on gulping dół powietrze, jak również, który osiąga swoje jelita szybko i wychodzi drugi koniec jako gaz. Spróbuj dając psu mniejsze ilości jedzenia, trochę w czasie, aby nauczyć go jeść wolniej.

Zmiana w żywności. Niektóre psy są szczególnie wrażliwe na zmiany w diecie i może się okazać, że jeśli kupisz inną markę żywności, Twój pies będzie cierpieć z powodu wzdęć. To również może się zdarzyć, gdy podano zbyt wiele skrawki tabeli. To może być testowany poprzez powrót do oryginalnej marki żywności na kilka dni. , , gaz powinien zniknąć. Najlepszym sposobem na uniknięcie tego problemu jest, aby zmiany diety bardzo stopniowo, mieszając niewielką ilość nowej żywności z normalnym jedzeniem i powoli ją zwiększając.

Artykuł napisany przez: balony reklamowe