piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski bialy

grzywacz chinski bialy

Pies Worms- Zrozumieć psa Worms objawy i Infestation

Dopóki bardzo niedawnym okresie, robaków psów miały być spontanicznego pochodzenia, które powstały w wyniku oddziaływania ciepła na rozkładających się resztek roślinnych, i to było i nadal jest swobodnie stwierdził, że szczenięta rodzą się z robaków psów odziedziczonych po matce w niektórych tajemniczy sposób, podczas gdy jeszcze w macicy. Zostało to jednoznacznie udowodnione błąd i w umysłach wszystkich naukowców nie ma mowy o robaków psów wyrastają z pojedynczych jaj i posiadające pełną historię własnego życia.

Główne gatunki robaków, z którymi właściciele psów mają do czynienia są okrągłe robaki i robaków taśmowych. Pierwszy nazwany powszechnie zakazić szczeniąt, a tym samym są najbardziej bał przez hodowców. Pod względem kształtu i wielkości te robaki przypominają typowe robaki kątem, ale w kolorze są lżejsze, będąc prawie białe lub tylko blady róż.

grzywacz chinski bialy

Dorosłe psy te robaki, gdy pełne uprawiane są od trzech do siedmiu cali. W szczeniąt są one o połowę długości, jak i grubości wspólnej białym sznurkiem. Okrągłe robaki żyją w jelicie cienkim, czasem zwinięty w takich masach, aby blokować przejście, a czasami wędrują do żołądka lub zapadają trzewiach.

Jest zrozumiałe, że gdy jeden pies w hodowli jest zakażony robaków miliony jajach zostaną przekazane z kałem. Są one rozrzucone po całym patelni podłogi, pościel, karmienia i pojenia. Oni się na sierści psa, są oblizał się i połknął aw liczbie sposobów zdobyć wejście do przewodu pokarmowego z innymi psami, gdzie wkrótce wykluwają się w dziesięć dni są w pełni rozwinięte.

Ten szybki rozwój konto dla popularnego przekonania, że ??szczenięta rodzą się z robakami dla hodowców, którzy posiadanych badań sekcyjnych na szczeniąt zaledwie w dziesięć dni i okazało się w ich żołądkach pełni rozwinięte okrągłe robaki mogą odpowiadać za ich obecność w żaden inny sposób.
Artykuł napisany przez: