piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

grzywacz chinski adopcja

grzywacz chinski adopcja

Najlepsze Doggie pływackie Holes

W upalny letni podwyżki nie ma lepiej znaleźć dla swojego psa na wycieczkę niż otwór pływackiego.

Backpacker Magazine stwierdził, co uzna za najlepsze dziura pływanie w Stanach Zjednoczonych. Jest w krystalicznej Rock Creek w Loyalsock Lasów Państwowych w Pensylwanii, na północ od Williamsport w północno-środkowej części stanu. Namaszczony spot jest wzdłuż Starego wywożący Trail gdzie Yellow Dog Run wylewa dół rockface do niewiarygodnie czystych wodach Rock Creek. Otwór jest 8-10 stóp głębokie, otulony w baldachim hemlocks z płaskimi półkami skalnymi, które czynią wejście łatwe dla dwu- i czworonożnych pływaków.

Rock Creek ma drobne dziury odkryte w bród, a ten nie może być nawet twoja ulubiona. Stare drewna Trail jest pętla 27-mile i dziura pływanie w Yellow Dog Run jest około podwyżka sześć mil od najbliższego trailhead na wschodzie, ale można się tam dostać od parkingu przy moście całej Rock Creek i po wodę upstream z odrobiną bushwhacking przez około milę. Jeśli zamierzasz dołączyć psa w kąpieli, bądź gotowy na c-o-l-d wody.

grzywacz chinski adopcja

lasy państwowe i krajowe są pierwszymi lokalizacje Scouting for otworów piesek kąpielowych. Często przyjeżdżają niespodziewanie w płytkich strumieniach, że basen wystarczająco głębokie na kilka okrążeń psów wiosłowania. Szanse są, twój pies będzie rozpoznać dobrą dziurę pływanie przed wami, coraz podekscytowany i wyścigi w kierunku wody. http://pirox.pl Niektóre otwory pływanie ulubionego pieska można oglądać w http://www.hikewithyourdog.com/BestSwimmingHoles.html

Doug Gelbert jest autorem ponad 20 książek, w tym kła wędrowników Biblii.

Aby zapisać się na bezpłatny newsletter na wędrówki z psem i otrzymać kopię regulaminu dla psów w 100 Ziem Najpopularniejsze National Park Service, odwiedź http://www.hikewithyourdog.com

W cieplejszych miesiącach roku prowadzi psie wędrówki na wycieczki hikewithyourdog.com, prowadząc paczek psów i ludzi na przygodach turystycznych. Wycieczki, począwszy od jednodniowych wycieczek do kilkudniowych poszukiwaniach, parków wizyta zabytków i plaż.

Artykuł napisany przez: projektowanie logo