piaulau-gou.com.pl

piaulau-gou.com.pl

chinski grzywacz genetyka

chinski grzywacz genetyka

Suplementy witaminowe dla psów

Suplementy witaminowe są niezbędne dla swojego psa, a nawet użyteczne? Nawet produkowany karma zazwyczaj dostarczają najbardziej niezbędnych witamin, że on lub ona potrzebuje, aczkolwiek w połączeniu ze środkami konserwującymi, a niektóre toksyczne produkty uboczne od przygotowania (Przepisy pies żywności są mniej rygorystyczne niż dla ludzi).

Suplementacja jest naprawdę przydatne tylko dla psów starszych lub osób z konkretnymi schorzeniami aw niektórych ras, ale w większości przypadków nie trzeba uzupełniać dietę Twojego psa z witaminami w ogóle.

Najlepszym sposobem, aby witamin i innych składników odżywczych w diecie psa

Holistyczna karma jest wolna od toksyn i szkodliwych konserwantów i ogólnie ma lepszą równowagę składników odżywczych w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku karmy dla psów. Jednak także są bardziej kosztowne.

Najlepszym sposobem, aby dać psu składników odżywczych potrzebnych jest, aby jedzenie w domu sam. To jest rzeczywiście dość łatwo pozyskać dobrych składników i przygotowanie ich do jedzenia i ten sposób można dać psu największe szanse na wysokiej jakości, długiego i wolnego od choroby życia.

Artykuł napisany przez: http://www.fizjobalance.pl/rehabilitacja/